Заповнення дверні нова течія в металопластиковій моді

Металопластикові вікна та двері відомі всім і з самих найкращих сторін. Що може бути краще за металопластикове вікно, здається що нічого кращого вже й придумати годі, кількаразова система ущільнювання, багатокамерні профілі, сучасні склопакети
Металопластикові вікна та двері відомі всім і з самих найкращих сторін. Що може бути краще за металопластикове вікно, здається що нічого кращого вже й придумати годі, кількаразова система ущільнювання, багатокамерні профілі, сучасні склопакети з шумо- та теплоізолюючим наповнювачем, найсучасніша фурнітура, що дозволяє відкривати та фіксувати вікно у кілька положень. Та все ж таки основною складовою металопластикових дверей чи вікон є профіль ПВХ, полівінілхлорид, який одержують з натуральної сировини, і відноситься він до групи термопластів. Чистий ПВХ складається на 43% з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% зі зв’язаного хлору, що отримується з кухонної солі. ПВХ виділяється у вигляді порошку, а для виробництва листів ПВХ , дверних профілів, так само як і віконних, до нього додають стабілізатори, модифікатори пігменти та допоміжні додатки.
Полівінілхлорид володіє великою кількістю переваг, які дозволяють успішно використовувати його для виготовлення дверних та віконних конструкцій. Перевагами ПВХ є те що він є важкозаймистим та самозгасаючим матеріалом, стійким до впливу лугів, кислот, вапна та інших зазіхань природи, може використовуватися багаторазово, без будь-якої втрати якісних характеристик.
Але останнім часом під впливом кількісного домінування металопластикових вікон та особливо дверей на ринку Європи в моду входить новий вид заповнень для металопластикових дверей, на зміну склопакетам, чи навіть склопакетам зі шпросами (блискучі рамки всередині склопакету) приходять сучасні, високотехнологічні заповнення дверні, що вирізняються:

1. Відмінними термоізоляційними властивостями, коефіцієнт проникнення тепла К=1,108 завдяки застосуванню пінополіуретану екструдованого (товщина якого у заповненні складає 20мм, при цьому замінює за теплоізоляційними властивостями 80 сантиметрів цегляної стіни).
2. Особливою стійкістю до атмосферних впливів (сонце, дощ, мороз), структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації.
3. Стійкістю до ультрафіолетового проміння
4.легкістю(12 кг), що подовжує термін експлуатації металопластикових дверей.
5. Простотою у догляді за ними.

Виготовляються заповнення дверні з добре знайомих твердих полівінілхлоридних листів (ПВХ), пінополіуретану екструдованого, всередину такого заповнення монтується склопакет виготовлений з візерункового скла, чи із застосуванням вітражу (двокамерний склопакет). Для забезпечення вхідних дверей підвищеною протизламною безпекою можливе виготовлення заповнень з внутрішнім металічним прошарком.
Широкий спектр моделей, дозволяє задовільнити найвибагливіших, кожна з моделей відповідає різним стилям і доповнить будь-який довершений дизайн.
Все це донедавна було малодоступним для пересічного українця: досить високі ціни, подовжений термін постачання, не завжди відмінна якість, всі ці перепони призводили до спрощення металопластикових дверей в результаті чого страждали, як вигляд дверей так і їхні власники через недовершеність дизайну, недосконалу шумо- та термоізоляцію. Тепер на ринку України є надійний партнер що виготовляє заповнення дверні за найсучаснішою технологією.
ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ТОВ „МЕДІА-ПЛАСТ УКРАЇНА” завдяки власній технології виготовлення заповнень дверних, відмінній якості та низьким цінам зарекомендувало себе на ринку з кращої сторони: постійно розширюється спектр моделей, впроваджуються технологічні новинки, невідомі до цього на ринку, зростає зацікавленість іноземних партнерів.
Рекордні терміни виготовлення (5 робочих днів), надзвичайно приваблива ціна, доставка в будь-який регіон України та упакування проводиться коштами виробника.
Довершений дизайн, точність форм, висока якість продукції від Медіа-Пласт Україна відповідає найновішим вимогам європейських стандартів, а саме головне споживачів, та доповнить кожну оселю затишком та зручністю.
Тепер уявити металопластикові двері у розкішний котедж з простим склопакетом або поділені навпіл імпостом, і порівняти з дверми із заповненнями від Медіа-Пласт Україна, може кожен – переваги дизайну, особливо у вітражах третьої та четвертої серії, в якій застосовуються вітражі виконані з застосуванням елементів інкрустації, не залишать байдужими найбільших скептиків, а простота співпраці дозволять кожному виробнику чи продавцю металлопластикових дверей отримати будь-яку зі 172 моделей заповнень, в тому числі сандвіч-панелі виконані з екструдованих листів відомої німецької фірми VEKA в кольорах – золотистий дуб, та новинки - колір махаон, червоне дерево (rosewood) тощо, в найкоротші терміни.
Більше інформації за адресою www.mediaplast.com.ua або

ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ТОВАТИСВТО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „МЕДІА-ПЛАСТ УКРАЇНА”

вул Першотравнева, 28а
смт. Лужани
Чернівецької області
59342
т/ф (03736) 44-400; 44-390
E-mail: mediaplast@cv.ukrtel.net
www.mediaplast.com.ua
Заповнення дверні нова течія в металопластиковій моді, добавлена на сайт 7 май. 2012 г..

Контактная информация

Медиа-Пласт Украина

Контактное лицо: Пласт Медиа

Телефоны: (03736) 44400, (03736) 44390

Факс: (03736) 44400, 44390

Адрес: Черновицкая обл., Черновцы, пгт Лужаны ул.Первомайская 28А

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 Медиа-Пласт Украина. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх